|
☰ Links
|
|
| ID | 111427 |
|---|---|
| Nombre | Mayuka Sasaragawa |
| Other Names | 佐々羅川 繭香 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Makimura Hazuki no Koigatari |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 95cm |
| Birthday | July 19 |
| Sign | Cancer ♋ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayuka Sasaragawa
Perfil
Anime girl Mayuka Sasaragawa is a character from Makimura Hazuki no Koigatari.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Naranja hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Minna no Iku New Academy ~Momoiro Oppai Kenshuuroku~
|

Facebook 
Makimura Hazuki no Koigatari
SKyongmania faved