|
☰ Links
|
|
| ID | 111493 |
|---|---|
| Nombre | Yumi Amano |
| Other Names | 天乃夢美 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Omega Labyrinth |
| Tipo de Medio | video game |
| Expresado Por | Kikuko Inoue, 井上喜久子, いのうえ きくこ |
| Etiquetas | sandals, apron, braid, bandana |
| Personalidad | |
| Height | 170cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yumi Amano
Perfil
Anime girl Yumi Amano is a character from Omega Labyrinth.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rosa eyes and Verde hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|

Facebook 
Omega Labyrinth
SilverWolfKing rated