|
☰ Links
|
|
| ID | 112275 |
|---|---|
| Nombre | Hinako Victoria Austin |
| Other Names | 日菜, Hina |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | 3LDK♥ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kaori Fujisaki, 藤咲かおり, ふじさき かおり |
| Etiquetas | shorts, midriff, twintails, star |
| Personalidad | |
| Birthday | February 7 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 150cm |
| Weight | 39kg |
| Bust | 74cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 75cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hinako Victoria Austin
Perfil
Anime girl Hinako Victoria Austin is a character from 3LDK♥.
They have been indexed as Femenino Niño with Azul eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
3LDK♥