|
☰ Links
|
|
| ID | 112278 |
|---|---|
| Nombre | Yomogi Senoo |
| Other Names | 妹尾蓬 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | 3LDK♥ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuuko Gotou, 後藤邑子, ごとう ゆうこ |
| Etiquetas | shrine maiden, hair tube |
| Personalidad | |
| Birthday | March 18 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 165cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yomogi Senoo
Perfil
Anime girl Yomogi Senoo is a character from 3LDK♥.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Negro hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Older sister of Chihogi Senoo
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
3LDK♥