|
☰ Links
|
|
| ID | 112361 |
|---|---|
| Nombre | Yuka Morio |
| Other Names | 森尾結花 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Asari☆, あさり☆, |
| Etiquetas | school uniform, ponytail, hair ribbon |
| Personalidad | |
| Birthday | February 19 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuka Morio
Perfil
Anime girl Yuka Morio is a character from The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Frases | View All
“ I'm definitely against living with you-!! ”
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Preciso joined |
| ulhcsd24 joined |
3
4
Facebook 
The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~