|
☰ Links
|
|
| ID | 112365 |
|---|---|
| Nombre | Setsuko Sawaki |
| Other Names | 沢木節子 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Tenten, 天天, てんてん |
| Etiquetas | kimono, bun, ring |
| Personalidad | |
| Birthday | September 9 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Setsuko Sawaki
Perfil
Anime girl Setsuko Sawaki is a character from The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Púrpura hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Mother of Aiko Sawaki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Frases | View All
“ Come here... Come on now ”
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dazai joined |
3
4
Facebook 
The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~