|
☰ Links
|
|
| ID | 113603 |
|---|---|
| Nombre | Mighty Yukiko |
| Other Names | マイティ祐希子 |
| Role | Protagonista |
| Primary Assignment | Wrestle Angels Survivor |
| Tipo de Medio | video game |
| Expresado Por | Mai Nakahara, 中原麻衣, なかはら まい |
| Etiquetas | boots, wristbands, choker, jacket |
| Personalidad | |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 166cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mighty Yukiko
Perfil
Anime girl Mighty Yukiko is a character from Wrestle Angels Survivor.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Rosa hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Wrestle Angels Survivor