|
☰ Links
|
|
| ID | 113604 |
|---|---|
| Nombre | Beauty Ichigaya |
| Other Names | ビューティ市ヶ谷 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Wrestle Angels Survivor |
| Tipo de Medio | video game |
| Expresado Por | Michiko Neya, 根谷美智子, ねや みちこ |
| Etiquetas | thigh-high boots, midriff, necklace, twin drills, lipstick |
| Personalidad | |
| Birthday | September 10 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 175cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Beauty Ichigaya
Perfil
Anime girl Beauty Ichigaya is a character from Wrestle Angels Survivor.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| LuckyRandom joined |

Facebook 
Wrestle Angels Survivor