|
☰ Links
|
|
| ID | 117146 |
|---|---|
| Nombre | Yuka Aihara |
| Other Names | 相原有香 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Gangr*pe School "Stop-! ...Mom, don't look!" |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akari Tomiyama, 富山あかり, とみやま あかり |
| Etiquetas | glasses, tie, teacher |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuka Aihara
Perfil
Anime girl Yuka Aihara is a character from Gangr*pe School "Stop-! ...Mom, don't look!".
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Gangr*pe School "Stop-! ...Mom, don't look!"