|
☰ Links
|
|
| ID | 120489 |
|---|---|
| Nombre | Anna Hoshino |
| Other Names | 星乃 アンナ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anna Hoshino
Perfil
Anime girl Anna Hoshino is a character from Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Gamecrazy joined |
| Thunder2223 joined |

Facebook 
Otokano ~Otouto no Kanojo ga Bunkei de Tsuyome!?~