☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 121941 |
|---|---|
| Nombre | Nana |
| Other Names | 那奈 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Transforming Girls |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Sola Aoi, 蒼井そら, あおいそら |
| Etiquetas | school uniform |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
| Age | 17 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nana
Perfil
Anime girl Nana is a character from Transforming Girls.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Similar Characters
Also from Transforming Girls
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
TandemCharacters rated Fairy Tail (Series) ★
|
| TandemCharacters joined |
1
1
Facebook 

Transforming Girls
TandemCharacters rated