Ikue Kogure appears in Ai Kiss 2 as a personaje principal character with al pecho marrón hair and rosa eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 123406 |
|---|---|
| Nombre | Ikue Kogure |
| Other Names | 木暮郁枝 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Ai Kiss 2 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mew Ohji, 大路みゅう, おおじ みゅう |
| Etiquetas | school uniform, ponytail, sweater, side ponytail |
| Personalidad | |
| Birthday | December 21 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Blood Type | O |
| Height | 157cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59.5 |
| Hips | 83.6 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ikue Kogure
Perfil
Ikue Kogure is a character from Ai Kiss 2.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |
| Natsu22s joined |

Facebook 
Ai Kiss 2
Ai Kiss 3