|
☰ Links
|
|
| ID | 124075 |
|---|---|
| Nombre | Satomi Minegishi |
| Other Names | 峯岸 里美 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 3 ~Amayakashi Satomi-kaa-san no Attaka Oppai ni Dakarete Ippai Shasei Shitai!~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Arisa Hirano, 平野有紗, ひらの ありさ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 161cm |
| Bust | 111cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Satomi Minegishi
Perfil
Anime girl Satomi Minegishi is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 3 ~Amayakashi Satomi-kaa-san no Attaka Oppai ni Dakarete Ippai Shasei Shitai!~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Blanco hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 3 ~Amayakashi Satomi-kaa-san no Attaka Oppai ni Dakarete Ippai Shasei Shitai!~ (2022)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|
3
14
12
52
Facebook 
SilverWolfKing rated