|
☰ Links
|
|
| ID | 127149 |
|---|---|
| Nombre | Brynhildr Valhanna |
| Other Names | ブリュンヒルド・ヴァルハンナ |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Nozomi Yoneshima, 米島希, よねしま のぞみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 177cm |
| Bust | 129cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Brynhildr Valhanna
Perfil
Anime girl Brynhildr Valhanna is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rosa eyes and Azul hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Mother of Kriemhild Valhanna
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
10
18
58
Facebook 