|
☰ Links
|
|
| ID | 127155 |
|---|---|
| Nombre | Fran Franchir |
| Other Names | フラン・フランシール |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yumu Akatsuki, 赤月ゆむ, あかつき ゆむ |
| Etiquetas | gloves, stockings, cleavage, braid |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Bust | 123cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fran Franchir
Perfil
Anime girl Fran Franchir is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Púrpura hair that is A las Orejas length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | A las Orejas | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |
8
7
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!