|
☰ Links
|
|
| ID | 127162 |
|---|---|
| Nombre | Hiori Nayuki |
| Other Names | 雪氷織 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Dolphin Wave |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | Kaori Nazuka, 名塚佳織, なづか かおり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Age | 21 |
| Birthday | June 16 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Blood Type | A |
| Height | 168cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiori Nayuki
Perfil
Anime girl Hiori Nayuki is a character from Dolphin Wave.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rojo eyes and Azul hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |

Facebook 
Dolphin Wave
magefortune rated