|
☰ Links
|
|
| ID | 132389 |
|---|---|
| Nombre | Sarina Akashi |
| Other Names | 明石 沙梨奈 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Shinshoku |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 93cm |
| Cup Size | G |
| Waist | 60cm |
| Hips | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sarina Akashi
Perfil
Anime girl Sarina Akashi is a character from Shinshoku.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Púrpura hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
23
22
88
Facebook 
Shinshoku