|
☰ Links
|
|
| ID | 134664 |
|---|---|
| Nombre | Yukie Sagara |
| Other Names | 相楽 有紀恵 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Mainichi Kedamono!! Love Ero☆Momoiro☆School Life♪ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yukari Honma, 本間ゆかり, ほんま ゆかり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukie Sagara
Perfil
Anime girl Yukie Sagara is a character from Mainichi Kedamono!! Love Ero☆Momoiro☆School Life♪.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Verde hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |
3
14
92
53
Facebook 
magefortune rated