|
☰ Links
|
|
| ID | 148070 |
|---|---|
| Nombre | Hagumi Oomatsu |
| Other Names | 大松 育実 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | E |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hagumi Oomatsu
Perfil
Anime girl Hagumi Oomatsu is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Femenino Niño with No Visible eyes and Rosa hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | No Visible | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Nightshade12 joined |
Elias faved Kusunoki's Garden of Gods
|
| Haruat25i00 joined |

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to
Elias faved