|
☰ Links
|
|
| ID | 17806 |
|---|---|
| Nombre | Ryouko Sumeragi |
| Other Names | 皇城 椋子 (すめらぎ りょうこ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | @HoneyComing RoyalSweet |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akane Tomonaga, 友永朱音, ともなが あかね |
| Etiquetas | bun, chibi, knee highs, plaid, bow, school uniform, neckerchief |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
| Birthday | July 14 |
| Sign | Cancer ♋ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouko Sumeragi
Perfil
Anime girl Ryouko Sumeragi is a character from @HoneyComing RoyalSweet.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | (Cabello recogido / indeterminado) |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
HoneyComing
@HoneyComing RoyalSweet
SKyongmania faved