|
☰ Links
|
|
| ID | 20483 |
|---|---|
| Nombre | Riko Kashiba |
| Other Names | 樫葉 莉子 (かしば りこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Keiko Nakamura, 中村恵子, なかむら けいこ |
| Etiquetas | frills, vest, bow, school uniform, ponytail, plaid |
| Personalidad | |
| Height | 176cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
| Club | Basketball |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riko Kashiba
Perfil
Anime girl Riko Kashiba is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei