|
☰ Links
|
|
| ID | 20779 |
|---|---|
| Nombre | Riko Furan Furain |
| Other Names | リコ・フラン・フライン |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Anehara Princess |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | blunt bangs, bow, hair ribbon, hinnyuu, headband |
| Personalidad | |
| Bust | 73cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 72cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riko Furan Furain
Perfil
Anime girl Riko Furan Furain is a character from Anehara Princess.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Queenie joined |


Facebook 
Anehara Princess