|
☰ Links
|
|
| ID | 23022 |
|---|---|
| Nombre | Runa |
| Other Names | るな |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | S*x Life |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Etiquetas | skirt, twin, knee highs, twintails, boots, gothic lolita |
| Personalidad | |
| Bust | 80cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Runa
Perfil
Anime girl Runa is a character from S*x Life.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Púrpura hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| s119hellsangel joined |


Facebook 
S*x Life