☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 32232 |
|---|---|
| Nombre | Sakura Nekokura |
| Other Names | 猫倉 桜 , ねこくら さくら |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Etiquetas | ahoge, shorts, hoodie, hair intakes, hairclip, chibi, tail, gloves, tie, stockings, plaid, ribbon, school uniform |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakura Nekokura
Perfil
Anime girl Sakura Nekokura is a character from Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪-.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Gris hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| TrojanHorse joined |
artmaster rated Classroom of the Elite 4th Season ★★★★★
|

Facebook 

Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪-
artmaster rated