|
☰ Links
|
|
| ID | 47471 |
|---|---|
| Nombre | Yuuka Waku |
| Other Names | 和久 裕香 (わく ゆうか) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Minami Imaya, 今谷皆美, いまや みなみ |
| Etiquetas | suit, tights, pumps, bag, coat, earrings |
| Personalidad | |
| Bust | 91cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuka Waku
Perfil
Anime girl Yuuka Waku is a character from Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rojo hair that is A las Orejas length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | A las Orejas | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kisei Fuka ~Ore wa Sonzai Shinai no de, Nani o Yatte mo Yurusareru~