|
☰ Links
|
|
| ID | 4845 |
|---|---|
| Nombre | Kaede Mizumori |
| Other Names | 水杜 楓(みずもり かえで) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akari Tomiyama, 富山あかり, とみやま あかり |
| Etiquetas | school uniform, cheek curls |
| Personalidad | |
| Height | 167cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaede Mizumori
Perfil
Anime girl Kaede Mizumori is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Gris hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku