|
☰ Links
|
|
| ID | 49512 |
|---|---|
| Nombre | Mayuno Sakurai |
| Other Names | 桜井 まゆの (さくらい まゆの) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Qualiaffordance |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Megu Ashiro, 城めぐ, あしろ めぐ |
| Etiquetas | twintails, bow, school uniform |
| Personalidad | |
| Height | 148cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayuno Sakurai
Perfil
Anime girl Mayuno Sakurai is a character from Qualiaffordance.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Qualiaffordance