Hiromi Ookouchi is a character from Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!! featuring hasta la cintura negro hair and rojo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50007 |
|---|---|
| Nombre | Hiromi Ookouchi |
| Other Names | 大河内 宏美, おおこうち ひろみ |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mitsu Takashiro, 高城みつ, たかしろ みつ |
| Etiquetas | dress, stockings |
| Personalidad | |
| Height | 162cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiromi Ookouchi
Perfil
Hiromi Ookouchi is a character from Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rojo eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Mother of Sayaka Ookouchi
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| H0neymoon joined |

Facebook 
Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!