|
☰ Links
|
|
| ID | 54405 |
|---|---|
| Nombre | Saki |
| Other Names | 咲, さき |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Dedenden! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miku Ozaki, 尾崎未來, おざき みく |
| Etiquetas | chain, top hat, fishnet, skirt, fur, tights, gun, tanned |
| Personalidad | |
| Bust | 100cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki
Perfil
Anime girl Saki is a character from Dedenden!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Gris hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
1
Facebook 
Dedenden!