|
☰ Links
|
|
| ID | 60831 |
|---|---|
| Nombre | Main Nonohana |
| Other Names | 野々花 舞音 (ののはな まいん) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Abnormal Arousal |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Suzu Kinoshita, 木下鈴, きのした すず |
| Etiquetas | wheelchair, pjs, twintails |
| Personalidad | |
| Height | 150cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 69cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Main Nonohana
Perfil
Anime girl Main Nonohana is a character from Abnormal Arousal.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Negro hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Abnormal Arousal
SKyongmania faved