|
☰ Links
|
|
| ID | 6621 |
|---|---|
| Nombre | Huyuko Araki |
| Other Names | 新城冬子, あらき ふゆこ |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Natsumi Yanase, 柳瀬なつみ, やなせ なつみ |
| Etiquetas | curly hair, hairbow, blunt bangs |
| Personalidad | |
| Height | 164cm |
| Weight | 58kg |
| Bust | 99cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 99cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Huyuko Araki
Perfil
Anime girl Huyuko Araki is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Azul hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~