|
☰ Links
|
|
| ID | 6635 |
|---|---|
| Nombre | Yuika Serizawa |
| Other Names | 芹沢 結衣佳, せりざわ ゆいか |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuuko Gotou, 後藤邑子, ごとう ゆうこ |
| Etiquetas | school uniform, knee highs, hair ribbon, cape |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuika Serizawa
Perfil
Anime girl Yuika Serizawa is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| raichuuz joined |


Facebook 
Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~