|
☰ Links
|
|
| ID | 70592 |
|---|---|
| Nombre | Matari |
| Other Names | マタリ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Moero Chronicle |
| Tipo de Medio | video game |
| Expresado Por | Ai Kakuma, 加隈亜衣, かくま あい |
| Etiquetas | hammer, armor, thigh-high boots, gloves, helmet |
| Personalidad | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Matari
Perfil
Anime girl Matari is a character from Moero Chronicle.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Negro hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Moero Chronicle
Showofreader rated