One of the notable characters from Chiccha Love Apart, Hinata Komori is recognized for cadera / pasado de cadera marrón hair and rojo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70625 |
|---|---|
| Nombre | Hinata Komori |
| Other Names | 古森 ひなた(こもり ひなた) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Chiccha Love Apart |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miku Ozaki, 尾崎未來, おざき みく |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 140cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 75cm |
| Blood Type | A |
| Likes | Onii-chan (Naoto) |
| Dislikes | Scary Stories |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hinata Komori
Perfil
Hinata Komori is a character from Chiccha Love Apart.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
granddaughter of Taizou Komori
Cousin of Naoto Karashima
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
| gyyrfhjtev joined |

Facebook 
Chiccha Love Apart