Aoko Hirasaka appears in Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ as a sin clasificar character with hasta la cintura rojo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71035 |
|---|---|
| Nombre | Aoko Hirasaka |
| Other Names | 平坂 蒼子 (ひらさか あおこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miyu Inoue, 井上みゆ, いのうえ みゆ |
| Etiquetas | apron |
| Personalidad | |
| Height | 156cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aoko Hirasaka
Perfil
Aoko Hirasaka is a character from Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rojo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|

Facebook 
Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~
Luna_Bakugo faved