|
☰ Links
|
|
| ID | 71391 |
|---|---|
| Nombre | Mioko Kagurazaka |
| Other Names | 神楽坂 澪子 (かぐらざか みおこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Nao Yukura, 由倉奈於, ゆくら なお |
| Etiquetas | hairband, tie, stockings, school uniform |
| Personalidad | |
| Bust | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mioko Kagurazaka
Perfil
Anime girl Mioko Kagurazaka is a character from Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
60 
Facebook 
Saimin Class ~Joshi Zenin, Shiranai Uchi ni Ninshin Shitemashita~
SKyongmania faved