|
☰ Links
|
|
| ID | 71723 |
|---|---|
| Nombre | Nanoka Ayasaki |
| Other Names | 綾崎 菜乃花 (あやさき なのか) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Hare Nochi Kitto Nanohana Biyori |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | school uniform, twin ahoge, hairclip |
| Personalidad | |
| Bust | 70cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 68cm |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanoka Ayasaki
Perfil
Anime girl Nanoka Ayasaki is a character from Hare Nochi Kitto Nanohana Biyori.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| astrokkotsu joined |

Facebook 
Hare Nochi Kitto Nanohana Biyori