|
☰ Links
|
|
| ID | 72057 |
|---|---|
| Nombre | Yumi Nagoshi |
| Other Names | 名越 悠美 (なごし ゆみ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | school uniform, plaid, ponytail, bow, hair bobble |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yumi Nagoshi
Perfil
Anime girl Yumi Nagoshi is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Verde hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Elias faved The Daily Life of a Single 29-Year-Old Adventurer
|

Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''
Elias faved