|
☰ Links
|
|
| ID | 72186 |
|---|---|
| Nombre | Yuzu Yaehara |
| Other Names | 八重原 柚 (やえはら ゆず) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Natsuiro Recipe |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 153cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzu Yaehara
Perfil
Anime girl Yuzu Yaehara is a character from Natsuiro Recipe.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Elias rated Killed Again, Mr. Detective? ★★★★★
|
Elias faved Killed Again, Mr. Detective?
|
| Ciccia joined |

Facebook 
Natsuiro Recipe
Elias rated