|
☰ Links
|
|
| ID | 73716 |
|---|---|
| Nombre | Haruka Amanogawa |
| Other Names | 天之川 ハルカ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Hoshizora no Babylon |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | hair ribbon, tights, hat |
| Personalidad | |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka Amanogawa
Perfil
Anime girl Haruka Amanogawa is a character from Hoshizora no Babylon.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Negro hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |
Janekei faved Aria the Scarlet Ammo
|
Janekei rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
1
50
21
Facebook 
Hoshizora no Babylon
Natsumimi rated