|
☰ Links
|
|
| ID | 74694 |
|---|---|
| Nombre | Meimi Suzuki |
| Other Names | 鈴木 芽美 (すずき めいみ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ero Mangaka-san to Binbou Shimai |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | school uniform, tights |
| Personalidad | |
| Birthday | March 17 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 153cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Meimi Suzuki
Perfil
Anime girl Meimi Suzuki is a character from Ero Mangaka-san to Binbou Shimai.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is A las Orejas length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | A las Orejas | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Relirium - Iseki to Deai to Bouken to
|
| ValenALSyamsa joined |

Facebook 
Ero Mangaka-san to Binbou Shimai
SKyongmania faved