|
☰ Links
|
|
| ID | 75219 |
|---|---|
| Nombre | Akino Takehara |
| Other Names | 茸原 晶乃 (たけはら あきの) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Tincle ★ Twinkle Festival! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Etiquetas | school uniform, braid, ahoge, hairclip |
| Personalidad | |
| Birthday | October 15 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 158cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akino Takehara
Perfil
Anime girl Akino Takehara is a character from Tincle ★ Twinkle Festival!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tincle ★ Twinkle Festival!