|
☰ Links
|
|
| ID | 76662 |
|---|---|
| Nombre | Mena Karakuri |
| Other Names | 唐栗 芽菜 (からくり めな) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | School of Fantasia |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | hinnyuu, school uniform, ahoge, hairclip, star, odango, stockings, bikini, overalls |
| Personalidad | |
| Height | 141cm |
| Bust | 69cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 68cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mena Karakuri
Perfil
Anime girl Mena Karakuri is a character from School of Fantasia.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Naranja hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| LuckyRandom joined |

Facebook 
School of Fantasia