|
☰ Links
|
|
| ID | 81961 |
|---|---|
| Nombre | Yui Kashii |
| Other Names | 香椎 結衣 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | My First Girlfriend is a Gal |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Ayana Taketatsu, 竹達彩奈, たけたつ あやな |
| Etiquetas | thighhighs, zettai ryouiki, hinnyuu |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 75cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
| Birthday | June 17 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Favorite food | Cherries |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Kashii
Perfil
Anime girl Yui Kashii is a character from My First Girlfriend is a Gal.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Negro hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Classmate of Junichi Hashiba
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Similar Characters
Also from My First Girlfriend is a Gal
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
1
10
Facebook 
My First Girlfriend is a Gal
SKyongmania faved