Anime girl Hiyori Otonashi is a adulto with hasta los hombros length rubio / amarillo hair and amarillo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83019 |
|---|---|
| Nombre | Hiyori Otonashi |
| Other Names | 音梨 日和 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiyori Otonashi
Perfil
Anime girl Hiyori Otonashi is a character from Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~