|
☰ Links
|
|
| ID | 83079 |
|---|---|
| Nombre | Kanade Fusou |
| Other Names | 扶桑 奏 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Man'In Orc Densha ~Ku! Ninmu Janakereba Konna Basho…~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanade Fusou
Perfil
Anime girl Kanade Fusou is a character from Man'In Orc Densha ~Ku! Ninmu Janakereba Konna Basho…~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Blanco hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Man'In Orc Densha ~Ku! Ninmu Janakereba Konna Basho…~