|
☰ Links
|
|
| ID | 83301 |
|---|---|
| Nombre | Cleopatra VII |
| Other Names | クレオパトラ 7世 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Cleopatra ga Yattekita!? ~Gendai ni Kourin Shita Kodai Joou to Nure Suke Seiseikatsu~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sayaka Kazuna, 計名さや香, かずな さやか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 152cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
| Bust | 99cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cleopatra VII
Perfil
Anime girl Cleopatra VII is a character from Cleopatra ga Yattekita!? ~Gendai ni Kourin Shita Kodai Joou to Nure Suke Seiseikatsu~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Negro hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| astrokkotsu joined |

Facebook 
Cleopatra ga Yattekita!? ~Gendai ni Kourin Shita Kodai Joou to Nure Suke Seiseikatsu~