|
☰ Links
|
|
| ID | 83452 |
|---|---|
| Nombre | Makina Shindo |
| Other Names | 神堂 真姫菜, Lunatic Angel (ルナティック・エンジェル) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ochiteiku Sei Senshi Lunatic Angels Watashi no Midara na Kokoro, Nozokaretara... Mou Gaman Dekinai... |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 150cm |
| Weight | 37kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Makina Shindo
Perfil
Anime girl Makina Shindo is a character from Ochiteiku Sei Senshi Lunatic Angels Watashi no Midara na Kokoro, Nozokaretara... Mou Gaman Dekinai....
They have been indexed as Femenino Niño with Rojo eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Ochiteiku Sei Senshi Lunatic Angels Watashi no Midara na Kokoro, Nozokaretara... Mou Gaman Dekinai... (2015)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 