|
☰ Links
|
|
| ID | 83464 |
|---|---|
| Nombre | Shizuku Nishizawa |
| Other Names | 西沢 雫 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Rika Fujino, 藤乃理香, ふじの りか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shizuku Nishizawa
Perfil
Anime girl Shizuku Nishizawa is a character from B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Negro hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|
4
4
Facebook 
B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life
SilverWolfKing rated