|
☰ Links
|
|
| ID | 83666 |
|---|---|
| Nombre | Kuzaha |
| Other Names | クザハ |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Kyon*uu Princess Saimin |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sora Karasuma, 烏丸そら, からすま そら |
| Etiquetas | dark skin, medium eyes |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kuzaha
Perfil
Anime girl Kuzaha is a character from Kyon*uu Princess Saimin .
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Púrpura hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|
10
32
Facebook 
Kyon*uu Princess Saimin
SilverWolfKing rated